Wysyłka, czas dostawy

1.     Zamówiony towar jest wysyłany w przeciągu 3 dni roboczych:
a) od zaksięgowania kwoty należnej za produkt w przypadku wyboru płatności z góry,

b ) w terminie odrębnie ustalonym, jeżeli produkt będzie znakowany logo Zamawiającego.

2.     Przesyłki wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD lub InPost.

3.     Towar który będzie znakowany logiem klienta wysyłany jest w terminie odrębnie ustalonym.

4.     O wysyłaniu towaru Klient zostanie powiadomiony drogą mailową.

5.     Maksymalny termin dostawy według ustawy o prawach konsumenta trwa do 30 dni. W razie przekroczenia terminu wskazanego w zdaniu poprzednim Konsument ma prawo do wyznaczenia sprzedawcy dodatkowego czasu. Jeżeli towar nadal nie zostanie wydany Klient może odstąpić od umowy.

6.     Jeżeli towar ma zostać przesłany przez Sklep Klientowi będącemu konsumentem, niebezpieczeństwo przypadkowej utraty lub uszkodzenia rzeczy (towaru ) przechodzi na Klienta z chwilą jej wydania Klientowi. Za wydanie rzeczy (towaru) uważa się jej powierzenie przez Sklep przewoźnikowi, jeżeli Sklep nie miał wpływu na wybór przewoźnika przez kupującego.

7.     Na życzenie Klienta wystawiana jest faktura VAT. Klient zobowiązany jest do podania pełnych danych niezbędnych do prawidłowego wystawienia faktury VAT:
a) Imię i nazwisko/firmę;
b) Adres zamieszkania/siedziby,
c) Numer NIP (w przypadku firm),
d) Numer zamówienia,
e) Adres korespondencyjny
Każdy rejestrujący się i/lub dokonujący zamówienia Klient wyraża zgodę na otrzymywanie na podany przez siebie adres email informacji związanych z przebiegiem transakcji, zawiadomień o zmianach w niniejszym Regulaminie.