Znakowanie

               Stosujemy następujące metody znakowania produktów:

1.      Grawerowanie:

Grawerowanie jest najszybszym rodzajem znakowania dostępnym w zasadzie od ręki. Polega na precyzyjnym usunięciu wierzchniej warstwy produktu, odsłaniając jego bazową fakturę. Nie ma możliwości wyboru koloru znakowania – jest on uzależniony od rodzaju materiału z jakiego jest wykonany znakowany przedmiot. Grawerowanie jest gwarantem ogromnej precyzji odwzorowania każdego, jednokolorowego logotypu.

z1.jpg

2.       Tampodruk

      Kolory – Pantone, korzystamy z palety Pantone Solid Coated (C)’Jedna z najpopularniejszych metod znakowania w kolorze i na większości gładkich powierzchni. Polega na nanoszeniu farby za pomocą elastycznego, gumowego tamponu z uprzednio przygotowanej matrycy. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej farby możliwe jest drukowanie na następujących powierzchniach: tworzywa sztuczne, papier, drewno, skóra, ekoskóra. Idealnie sprawdza się przy nadrukach na powierzchniach z tworzyw sztucznych. Precyzyjne odwzorowanie projektu.

3.      Sitodruk

Popularna i bardzo stara metoda nadruku bezpośredniego na tekstyliach (odzież, torby, parasole), ale stosowana również na produktach z tworzyw sztucznych, drewna, skóry czy kartonu. Najważniejszym elementem tej metody jest sito, przez które za pomocą rakla, przeciskana jest farba. Zależnie od znakowanego materiału oraz wybranego logotypu stosuje się sita o różnej gęstości oraz odpowiednie rodzaje farb. Sitodruk jest najlepszym rozwiązaniem na wypełnienie dużych, płaskich przestrzeni.

4.       Tłoczenie

Metoda znakowania cechująca się niezwykłą elegancją. Indywidualnie przygotowywana matryca jest odciskana w materiale pod wpływem dużego ciśnienia i wysokiej temperatury. Głębokość oraz ostateczny wygląd tłoczenia zależy od rodzaju materiału oraz jego wrażliwości na odkształcenia. Ze względu na swój charakter tłoczenie jest dostępne głównie na wyrobach ze skóry, materiałach skóropodobnych, tworzywach oraz tekturze.

5.       Nadruk UV

Nowoczesna i szybka metoda znakowania w pełnej palecie CMYK – czyli z zachowaniem fotograficznego odwzorowania grafiki. Obraz jest nadrukowywany specjalnymi farbami bezpośrednio na powierzchni znakowanego gadżetu, a następnie utwardzany za pomocą promieni UV. Co najważniejsze, farba po utwardzaniu UV jest już sucha, co znacznie skraca czas produkcji!

6.      Termotransfer sitodrukowy

Nadruk wykonywany jest sitodrukiem na papierze transferowym, następnie papier pokrywany jest klejem. Całość należy odpowiednio wygrzać, aby klej scalił się z farbą. Tak przygotowany nadruk przenosi się na żądaną powierzchnię, a następnie wgrzewa.

7.      Haft

Haft to wyszywanie pożądanego wzoru przy pomocą nici. Technika bardzo trwała i elegancka, powszechnie stosowana w zdobieniu tkanin.

CHCESZ OZNAKOWAĆ  SWÓJ PRODUKT  NAPISZ DO NAS A MY DOPASUJEMY ODPOWIEDNIĄ METODĘ I PRZYGOTUJEMY WYCENĘ.

reklama3@helmex.poznan.pl